O mnie

Nazywam się Krzysztof Guzowski. Uwielbiam remonty w starych kamienicach, to trochę jak podróż w czasie. Lubię wiedzieć o kamienicy jak najwięcej, poznawać ich historie i klimiat, by móc poczuć jej klimat. Każde wyremontowane mieszkanie jest dla mnie wyjątkowe. Kiedy wchodzę do zniszczonego, starego mieszkania, w pierwszej kolejności sprawdzam, co można uratować i nadać starej rzeczy nowy blask.

W mojej pracy najważeniejsza jest komunikacja, rzetelność i punktualność. Wszystko co robię w pracy, robię z zaangażowaniem. 

Poza pracą jestem oddanym entuzjastą lekkoatletyki. Uwielbiam sport, każdą wolną chwilę w pracy przeznaczam na trening na pięknym Golęcinie. Zimą bardzo lubię jeździć na nartach. Wychowałem dwóch narciarzy – moich synów. Dobra książka i muzyka wypełnia mój czas, kiedy mam go tylko dla siebie.

Partnerzy

Architekci, firmy budowlane, prawnicy oraz inni specjaliści, którzy współpracują z nami przy nieruchomościach, pełnią kluczową rolę w procesie inwestycyjnym.

  • Architekci projektują i planują mieszkania, biorąc pod uwagę zarówno estetykę, jak i funkcjonalność.
  • Firmy budowlane są odpowiedzialne za budowę i remont, a także za koordynowanie pracy różnych podwykonawców.
  • Prawnicy zajmują się sprawami prawno-ustrojowymi związanymi z nieruchomościami, takimi jak umowy kupna-sprzedaży, umowy najmu, czy pozwolenia na budowę.
  • Inni specjaliści, takie jak geodeci czy inspektorzy budowlani, również odgrywają ważną rolę w procesie inwestycyjnym, zapewniając, że mieszkanie spełnia wymagania prawa oraz standardy bezpieczeństwa i jakości.

Współpracując ze sobą, ci specjaliści tworzą zespół, który ma na celu zapewnienie sukcesu inwestycji oraz zadowolenia klienta.